TRAWENMOOR – німецький бренд.

Під час розробки TRAWENMOOR, мета полягала в тому, щоб повністю задовольнити сучасні високі вимоги до органічної косметики та показати, що «органічний» не означає поступки у якості та ефективності, а якраз навпаки. У TRAWENMOOR унікальна концепція. Вона натхненна болотистими ландшафтами, які функціонують як закрита екосистема. Велика різноманітність рослин доповнюють одна одну своєю унікальністю, функціонують та підтримують систему в ідеальному стані. З продуктами TRAWENMOOR ми втілили ці знання в сучасність, використовуючи силу «чорного золота» ми поєднали його з дорогоцінними речовинами рослинного походження

Особливий активний інгредієнт – есенція TRAWENMOOR, яка багата на дорогоцінні гумінові кислоти. Ми отримуємо її з чистого природного лікувального болота Хасельберг, у Бад-Траунштайні, яке має підтверджувальний сертифікат своїх лікувальних властивостей.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ? Рослинні речовини перетворюються на біодоступні мінерали, амінокислоти та мікроелементи, які потім закріплюються  у гумінових кислотах.

ЗАХИСТ Гумінові кислоти – це кислоти з високими абсорбційними властивостями. Велика площа поверхні їх структури дозволяє їм зв’язувати шкідливі речовини і токсини у шкірі та  нейтралізувати вільні радикали.  Вони підтримують природний механізм очищення шкіри, ефективно звільняють шкіру від обтяжувальних речовин та покращують метаболічні функції. Зменшення впливу оксидативного стресу, у довгостроковій перспективі, запобігає пошкодженню клітин.

ПРОТИЗАПАЛЬНА ДІЯ Невиразні хронічні запалення викликають передчасне старіння зрілої шкіри. Ці процеси не завжди можна побачити  на шкіри, вони  часто залишаються непоміченими. Причинами появи таких запалень стає уповільнення процесів обміну і синтезу. Запалення  на шкірі прискорюють процес дегенераціі. Гумінові кислоти мають протизапальні властивості. Вони зменшують запалення, надають полегшення і зміцнюють шкіру.

ЕКСТРАКТ МОХУ Екстракт отримав кілька нагород за інноваційний підхід у боротьбі зі старінням: він підтримує життєздатність клітинних ядер

ТОРФ’ЯНЕ ТРІО Торф’яний мох, папороть і лишайник мають неперевершені зволожувальні властивості.

ФЕРМЕНТОВАНИЙ ПІДБЕРЕЗНИК Екстракт має багато корисних властивостей, які допомагають шкірі відновлюватись.

АДАПТАЦІЯ КЛІТИН Діяльність клітин шкіри безпосередньо пов’язана зі структурою та якістю сполучної тканини, цілісністю шкірного бар’єра та рівнем вологості шкіри. Тому зниження активності клітин швидко проявляється у вигляді подразнення, сухості, також у прискоренні процесу старіння. На діяльність клітин також впливають кліматичні умови. Екстракт листяного моху покращує здатність клітин шкіри адаптуватися до кліматичних змін,  міського способу життя і стресів. Він допомагає шкірі швидше адаптуватись до нових умов, а також ефективно бореться  зі змінами шкіри пов’язаними зі стресом.

ЗВОЛОЖЕННЯ Для оптимального функціонування процесів регенерації шкіри необхідна достатня кількість вологи. З віком, потреба шкіри у волозі зростає. Мохи є найдавнішими рослинами на планеті і мають здібність зберігати воду у великій кількості. Торф’яне тріо, що складається з торф’яного моху, папороті та лишайнику, має неперевершені зволожувальні властивості. Ця трійка ефективно зволожує шкіру та збільшує її здатність накопичувати воду. У зволоженій шкіри процеси регенерації відбуваються швидше. Шкіра має свіжий і пухкий вигляд.

РЕГЕНЕРАЦІЯ ЗА ДОПОМОГОЮ TRAWENMOOR Шкіра має власний механізм регенерації, який  спрямований на збереження молодості та здоров’я. Якщо здатність шкіри до регенерації знижується, це призводить до зменшення поділу клітин. Екстракт підберезника діє як зволожувальний засіб, який також має антиоксидантну дію. Він  захищає від полютантів та фотостаріння,  допомагає шкірі із проведенням біологічних та фізіологічних процесів. Бета-глюкан підтримує синтез колагену та  допомагає у відновленні ДНК. Це підвищує здатність шкіри до регенерації, відновлює шкірний бар’єр, зміцнює сполучні тканини та зменшує зморшки.

Мета – захистити шкіру від негативного впливу та зберегти її функціональність. Це досягається шляхом:

  • зменшення впливу оксидативного стресу
  • протидії хронічним запаленням
  • підтримці  природного механізму очищення шкіри
  • інтенсивному зволоженню
  • збереженню клітинної активностї на постійному рівні
  • заохоченню шкіри до регенерації           

 

0
Кошик порожнійВ МАГАЗИН