Загальні положення.
1.1. Договір Оферти (далі також за текстом «Угода») визначає умови використання Користувачами (Покупцями) матеріалів та сервісів сайту https://v-beauty.com.ua (далі також за текстом: “Сайт”, “Веб-сайт”, ” Інтернет магазин “).

1.2. Якщо Ви не погоджуєтесь з умовами та положенням, наведеним у цій Угоді, Ви повинні утриматися від відвідування, використання сайту або від придбання Товару, пропозиція про придбання якого розміщена на даному Сайті, навіть якщо Ви не згодні лише з деякими положеннями цієї Угоди. Продовжуючи використання сайту Ви також підтверджуєте, що всі умови Угоди Вам зрозумілі і ви приймаєте їх повністю та беззастережно. Політика конфіденційності та Умови доставки та оплати, які можуть бути знайдені на сайті https://v-beauty.com.ua/ є невід’ємною частиною Угоди.

1.3. Ця Угода, відповідно до положень ст.633, ст. 641 і розд. 63 Цивільного кодексу України, є публічним договором (офертою), який також укладено відповідно до положень Закону України “Про електронну комерцію”, Закону України “Про захист прав споживачів” та інших відповідних нормативних актів та адресовано невизначеному колу осіб, незалежно від статусу ( фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), які бажають придбати товари в Інтернет-магазині https://v-beauty.com.ua/.

1.4. Оскільки ця Угода є публічною офертою, то, отримуючи доступ до матеріалів сайту, Користувач (Покупець) вважається учасником цієї Угоди.

1.5. Звертаємо вашу увагу на те, що Компанія має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Нова або змінена Угода набуває чинності після розміщення її на Сайті. За незгодою Користувача із внесеними змінами він зобов’язаний відмовитись від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів та сервісів Сайту.

1.6. Терміни, що застосовуються з великої літери, мають значення, передбачене цією Угодою, або Політикою конфіденційності, з якою Ви можете ознайомитись на Сайті. Інші терміни мають значення, передбачене чинним законодавством України.

Визначення та Терміни.
2.1. Умови використання сайту або Договір Оферти (далі також за текстом згадується як “Угода”, або “умови”) – публічна пропозиція Продавця направлена невизначеному колу осіб (за винятком таких осіб, згідно із законодавчими вимогами України не можуть укладати подібні угоди) укласти продавцем договір купівлі-продажу Товару дистанційно відповідно до умов, які містяться в цій Угоді.

2.2. Замовлення – належним чином оформлений запит (заявка) Покупця на придбання Товару, обраного на Сайті, що включає інформацію про товар, який Покупець бажає придбати (ціна, кількість та інші), обраний метод оплати, доставки.

2.3. Особистий Кабінет – особливий розділ на веб-сайті, реєстрація в якому здійснюється відповідно до вимог ст. 3 цих Умов, в яких відображаються Персональні Дані Покупця, а також інформація з історії зроблених Замовлень.

2.4. Покупець – Користувач, який зробив замовлення на Сайті.

2.5. Користувач – фізична особа, юридична особа або фізична особа-підприємець, погоджується з умовами цього Договору та має намір зробити Замовлення на Сайті Компанії, або яка відвідала Сайт Продавця навіть без наміру зробити замовлення.

2.6. Продавець / Компанія / Ми – Вірідіанн (ТОВ) зареєстрована в Україні за адресою: 49044, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Василя Жуковського, будинок 16, офіс 129 код компанії: 43314284 Рахунок відкритий в АТ КБ “ПРИВАТБАНК”, номер рахунку UA773052990000026004050530541

2.7. Товар – опубліковані на Сайті косметичні вироби, що пропонуються до продажу з боку продавця.

Порядок оформлення замовлень, ціноутворення, обмін.
3.1. Користувач (Покупець) може оформити замовлення самостійно шляхом додавання обраного Товару до “кошика”. Після того, як Товар доданий, Користувач (Покупець) повинен надати Компанії необхідні Персональні Дані для обробки Замовлення, а саме: адреса електронної пошти, прізвище, ім’я, персональний номер мобільного телефону, адреса доставки Товару, натиснути кнопку “сплатити” та здійснити оплату за Товар відповідно до обраного способу оплати. Перелік доступних методів оплати завжди можна знайти на Сайті в розділі «Оплата та доставка». Платіжна інформація користувача (Покупця) Компанії не надсилається.

3.2. Зі свого боку Компанія запевняє, що всі персональні дані користувачів (Покупців), які передаються продавцю, будуть використовуватись відповідно до вимог Закону України “Про захист персональних даних” та Закону України “Про електронну комерцію”. Більш детальну інформацію про те, які види персональних даних ми збираємо і як ми їх використовуємо, може бути знайдено у відповідній Політиці конфіденційності, розміщеній на Сайті. Користувачі (Покупці) зобов’язуються повідомляти лише точні та достовірні особисті дані компанії.

3.3. Вартість Товару включає податки та збори, інформація про які наведена під час розміщення Замовлення. Як було зазначено, інформація про наявні методи оплати та доставки Товару знаходиться в розділі сайту «Оплата та доставка».

3.4. У разі відсутності Товару, вказаного на Сайті, внаслідок технічних проблем, а також з інших причин, що не залежать від Компанії, вказане Замовлення анулюється повністю або частково, а Користувач (Покупець) інформується шляхом надсилання йому повідомлення або електронною поштою, або на наданий персональний номер телефону.

3.5. Приєднуючись до цієї Угоди та оформлюючи Замовлення, Користувач (Покупець) підтверджує, що ознайомлений з умовами Угоди, Політикою конфіденційності, розділом «Оплата та доставка» та іншими умовами цієї Угоди, погоджується з ними та розуміє їх у повній мірі. Компанія залишає за собою право змінити термін доставки Замовлення з відповідним попередженням користувача у виняткових випадках.

3.6 Користувач (Покупець) погоджується з тим, що придбаний ним товар не підлягає обміну та поверненню.

Обмеження відповідальності Адміністрації та гарантії виробника товару.
4.1. Компанія не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, друковані огріхи та неточності (такі як: орфографічні помилки, описки, формальні помилки, вказівки русизмів/американізмів тощо), які можуть бути виявлені у матеріалах, що містяться на цьому Веб-сайті. З іншого боку, ми докладаємо всіх необхідних та розумних заходів, щоб забезпечити точність та достовірність розміщеної на сайті Інтернет-магазину інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах “як є”, без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

4.2. Компанія не гарантує, що Сайт буде доступний 24/7 без обмежень та не несе відповідальності за будь-які збитки, збитки чи витрати (реальні чи можливі), інші можливі наслідки недоступності сайту. Компанія також не може гарантувати, що Сайт Компанії буде вільним від вірусів та шкідливого програмного забезпечення, хоч і робить все можливе для цього. Перед початком використання сайту Ми настійно рекомендуємо вам налаштувати на вашому девайсі відповідне антивірусне обладнання, яке допоможе вберегти Ваш пристрій від шкідливого програмного забезпечення.

4.3. Компанія не несе відповідальності за висловлювання та думки Користувачів (Покупців) на Сайті, залишені як коментарі або огляди.

4.4. Компанія не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача (Покупця) щодо третіх осіб або дії третіх осіб щодо користувача/Покупця.

4.5. Продавець не несе відповідальності за:

4.5.1. Затримки або збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку проблем у телекомунікаційних, комп’ютерних, електричних та інших суміжних системах;

4.5.2. Дії систем переказів, банків, платіжних систем та затримки, пов’язані з їх роботою;

4.5.3. Належне функціонування сайту, якщо Користувач (Покупець) не має необхідних технічних засобів для використання, а також не несе жодних зобов’язань щодо забезпечення користувачів такими засобами.

Гарантії Покупця та Права продавця щодо їх реалізації.
5.1. Використовуючи Інтернет-магазин, або розміщуючи замовлення на Сайті, Ви, як Користувач (Покупець) затверджуєте та гарантуєте продавцю, що Ви:

5.1.1. Є належний рівень громадянської дієздатності для того, щоб вступати до подібних угод;

5.1.2. Є необхідні права на розпорядження чи є власником коштів, використовуваних розміщення Замовлення;

5.1.3. Поважаєте права інтелектуальної власності виробника, продавця та інших осіб та виконувати зобов’язання, передбачені ст.6 цієї Угоди;

5.1.4. Утримайтеся і в жодному разі:

5.1.4.1 не намагатиметеся отримати доступ до закритих розділів сайту, Персональних Даних інших Користувачів (Покупців)

5.1.4.2 не використовуватимете будь-яке програмне або інше забезпечення, використання якого може завдати будь-якої шкоди сайту, законним правам або інтересам Компанії, інших Користувачів або Покупців, інших третіх осіб;

5.1.4.3 не будете використовувати будь-яку інформацію, розміщену на Сайті, контент або його частину для заподіяння шкоди правам або законним інтересам Компанії, інших Користувачів або Покупців, інших третіх осіб;

5.1.4.4 не будете публікувати, розміщувати, передавати, завантажувати, подавати, демонструвати або розповсюджувати будь-яку інформацію чи матеріали та/або іншим чином робити доступними або брати участь у будь-яких діях, які є незаконними, дискримінаційними, трав’яними, хуліганськими, наклепницькими, образливими , загрозливими, шкідливими, образливими виразами щодо Компанії, інших Користувачів або Покупців, інших третіх осіб;

5.1.4.5 не будете публікувати, розміщувати, передавати, завантажувати, подавати, демонструвати або поширювати будь-яку іншу інформацію, яка порушує вимоги цієї Угоди або чинних нормативно-правових актів.

5.1.5. З метою вищезазначеного Компанія залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та вдаватися до технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів (Покупців), які створюють проблеми у використанні Інтернет-магазину іншими користувачами (Покупцями), у разі будь-яких несумлінних зловживань з їх сторони під час розміщення Замовлення, які не мають на меті його придбання, або Користувачів (Покупців), які порушують вимоги Угоди. При цьому таке блокування або видалення інформації відбувається на розсуд Адміністрації без повідомлення таких Користувачів (Покупців).

Права інтелектуальної власності.
6.1. Всі об’єкти доступні за допомогою сервісів сайту https://v-beauty.com.ua/, зокрема елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми для ЕОМ, бази даних та інші об’єкти (далі також за текстом: “Зміст сервісів” або “Контент”), а також будь-який Контент, розміщений на Сайті, є об’єктами виняткових прав інтелектуальної власності Компанії, виробника або його афілійованих осіб

6.2. Ваш доступ до Контенту Сайту не надає Вам жодного майнового чи іншого права чи інтересу до інтелектуальної власності та інших прав на Контент, доступний на Сайті, якщо інше не передбачено цією Угодою.

6.3. Використання Контенту, а також будь-яких інших елементів сервісів можливе лише в рамках функціоналу, який пропонує той чи інший сервіс. Жодні елементи змісту сервісів Сайту та будь-який Контент, розміщений на сервісах Сайту не можуть бути використані іншим чином без попереднього дозволу/згоди відповідного правовласника. Під використанням йдеться про відтворення, копіювання, переробку, поширення на будь-якій основі, відображення у розіграші тощо. Виняток становлять випадки, які прямо передбачені законодавством України. Використання Користувачем елементів Контенту, а також будь-якого Контенту повністю або частково для особистого некомерційного використання, допускається за умови збереження всіх знаків охорони авторського права, суміжних прав, товарних знаків, інших повідомлень про авторство, збереження імені (або псевдоніма) автора / найменування правовласника вигляді, збереження відповідного об’єкта у незмінному вигляді. Виняток становлять випадки, які прямо передбачені законодавством України.

Інші положення.
7.1. Ця Угода укладена відповідно до чинного законодавства України.

7.2. Будь-які суперечки, які виникають у зв’язку з виконанням цієї Угоди, відповідні сторони повинні намагатися вирішувати в порядку переговорів.

7.3. Зв’язатися з Компанією (наприклад, якщо Ви маєте певні зауваження до цієї Угоди) Ви завжди можете за допомогою контактних даних, наведених у розділі сайту “Контакти”. Щоб надіслати нам повідомлення, Вам необхідно надати нам деякі персональні дані. Надаючи будь-які Персональні Дані таким чином Ви погоджуєтесь з Обробкою наданих персональних даних на умовах, зазначених у цій Угоді, Політиці Конфіденційності та інших умовах.

0
Кошик порожнійВ МАГАЗИН