Показано 1–8 із 19

Італійський бренд Comfort Zone — охоплює виробництво засобів для догляду за шкірою. Гасло діяльності Davines Group — відповідальна, стійка, раціональна краса — повністю відбиває підхід до виробництва косметики comfort zone. Косметика представлена у 90 країнах світу. 

Творці косметики comfort zone чудово знають, що наша шкіра потребує особливого догляду. З одного боку, вона відбиває наш фізичний та духовний стан. Страждає від стресів та способу життя. З іншого боку, на неї активно негативно впливає довкілля. Косметика Comfort Zone створена, щоби знімати негативний вплив зовні та дбати про шкіру зсередини. Зокрема, зверніть увагу на протисонцеві засоби (сім лінійок під різні типи шкіри).

З дня свого заснування компанія культивує усвідомлене ставлення не тільки до шкіри та зовнішності в цілому, але й до навколишнього середовища. Така філософія тісно пов’язана безпосередньо з продукцією та процесом її створення – Comfort Zone віддає перевагу компонентам із доведеною ефективністю, безпека яких підтверджується сертифікатом EcoCert. У виробництві використовуються натуральні компоненти, що становлять до 98% складу, інноваційні high-tech молекули, унікальні «системи доставки» активних інгредієнтів, щоб досягти максимально високої ефективності формул.

0
Кошик порожнійВ МАГАЗИН