INNOAESTHETICS – іспанський виробник та постачальник естетичних продуктів по всьому світу.

Це повний асортимент сучасних та надійних препаратів, які дають широкий спектр можливостей для вирішення естетичних завдань і проблем. Унікальні склади, ретельно відібрані активні компоненти та передові технології виробництва, тільки власні лабораторії, численні дослідження та випробування, найсуворіший контроль якості – все це дозволяє вирішити будь-яку естетичну проблему найбільш безпечним та ефективним способом.

Бренд представлений широкою лінійкою продуктів: мезотерапія, пілінги, косметика для домашнього догляду, комплексні системи, нутрицевтики, препарати для контурної пластики та біоревіталізації. До складу препаратів входять сильнодіючі комплекси та натуральні рослинні екстракти. Це дозволяє впливати на причини виникнення косметичних проблем і робить догляд за шкірою обличчя та тіла по-справжньому результативним.

Засновник бренду – лікар Фернандо Буффард, керівник науково-дослідного відділу Innosearch Lab., Біохімік керується досвідом минулих поколінь фармакологів та самостійно розробляє та тестує нові формули та продукти.

Всі препарати мають сертифікацію ISO 13 485, ISO 22 716 GMP.

0
Кошик порожнійВ МАГАЗИН