Препарати Me Line (Мілайн) – унікальна розробка іспанської компанії Innoaesthetics, яка призначена для лікування всіх типів пігментацій. Творець цієї системи – лікар Фернандо Буффард, засновник Innoaesthetics, один з найвідоміших біохіміків та фармакологів світу, експерт в області лікування гіперпігментації. Лінійка спрямована на лікування пігментних плям будь-якого генезу, для всіх типів шкіри, для обличчя та тіла. Косметичні препарати ME Line розроблені спеціально для усунення таких проблем, як мелазма, сонячне лентіго, плями постакне, фотостаріння.
Косметичні препарати ME Line відзначені нумерацією на упакуванні, яка позначає етап проведення процедур:

  • 00 – Передпілінгова підготовка. Підвищує проникність та біодоступність активних компонентів наступних препаратів;
  • 01 – Професійний догляд, інтенсивне лікування та попередження рецидиву захворювань;
  • 02 – Постпілінговий догляд – допомагає продовжити ефект професійних процедур та якісно доповнити його;
  • 03 – Відновлення та зволоження – доглядаюча регенеративна сироватка, яка значно скорочує період реабілітації;
  • 04 – Захист та регулювання – тональний засіб із захистом SPF 30 для безпечного догляду за шкірою в періоди високої сонячної активності; 
  • 05 – Домашній догляд – інтенсивна маска для домашнього застосування, яка пролонгує і посилює дію процедур.

Кожен препарат Мілайн – результат наукових напрацювань 4-х поколінь фармакологів іспанської класичної лабораторії. Це вдале поєднання безпечних для здоров’я інгредієнтів та високих технологій. Тільки такий підхід може забезпечити блискучі результати терапії естетичних недоліків та високий ступінь задоволеності пацієнтів. Кожен продукт від Мілайн – це унікальний препарат, який надає ефективне та найбільш швидке лікування порушень меланогенезу.

Косметика ME Line не тільки бореться з вже наявною пігментацією, а й запобігає виникненню таких проблем в майбутньому. Згідно з висновком СЕС якість продукції ME Line відповідає вимогам чинного санітарного законодавства України.

0
Кошик порожнійВ МАГАЗИН