З огляду на фізіологічні особливості, догляд за шкірою навколо очей повинен бути дуже дбайливим.

  1. Як і будь-які інші процедури догляду, починати необхідно з очищення.
  2. Як відомо, шкіра навколо очей схильна до зневоднення та сухості. Тому її треба живити та зволожувати. Для цього підійдуть спеціальні креми, сироватки та емульсії.
  3. Звичайно для цього необхідно мати захист від сонця

Засоби догляду за шкірою навколо очей купуйте в інтернет магазині професійної косметики “Viridiann”

Шкіра навколо очей не має сальних залоз, а шар дерми настільки тонкий, що швидко втрачає пружність через мімічне навантаження, зневоднення організму та інших внутрішніх та зовнішніх факторів.

Для догляду за шкірою навколо очей необхідно використовувати ефективні засоби, здатні запобігти виникненню перших зморшок, глибоко зволожити та наситити шкіру навколо очей. Потрібно розуміти, що одного чудодійного засобу від усіх проблем разом не існує, кожен засіб має конкретні властивості, що мають ефекти омолодження шкіри. Всі перевірені продукти поділяються на два типи: на засоби миттєвої дії та на ті, що з накопичувальним ефектом. Перші гарантують видимий результат після разового застосування, другі працюють на майбутнє, тому важливо використовувати такі креми та сироватки регулярно. Щоб продовжити позитивний результат, отриманий від використання засобів догляду за шкірою, потрібно уважно дотримуватися інструкцій щодо застосування косметичних засобів.

ПАТЧІ

Підходять для всіх типів шкіри чоловіків та жінок, особливо для клієнтів з активною мімікою, схильністю до набряків під очима, для відновлення рівня зволоженості шкіри під час та після перельотів, для усунення та профілактики вікових змін тонкої шкіри під очима. Вони знімають набряки, допомагають охолодити, заспокоїти зону навколо очей, уповільнюють процес появи мімічних та глибоких зморшок, забезпечують негайне зволоження на тривалий період. Патчі роблять шкіру навколо очей пружною, уповільнюють процес появи пігментних плям, освітлюють, надаючи обличчю свіжий вид, що відпочив.

КРЕМА

Креми розгладжують зморшки, ущільнюють шкіру, підвищують її еластичність.

СИРОВАТКИ

Швидко вбираються та допомагають розгладити тонкі лінії та зморшки навколо очей. Ефективно зволожують шкіру, швидко поглинаються та миттєво заряджають шкіру свіжістю та енергією. Сироватки – це гарантований захист від передчасних ознак старіння.

0
Кошик порожнійВ МАГАЗИН