Догляд за тілом

Догляд за шкірою тіла – це одна з корисних та приємних практик, яку бажано виконувати щодня.

Основна помилка у базовому ритуалі догляду за собою – це разючий дисбаланс між кількістю процедур для обличчя та тіла. Часто складається ситуація, коли б’юті-арсенал містить не менше 6-8 засобів для особи… і всього 1-2 для догляду за тілом. Однак шкіра тіла так само потребує нашої уваги, турботі і грамотного підбору доглядових засобів.

Це особливо актуально для тих, хто живе в суворих умовах мегаполісів, їздить у громадському транспорті, активно займається спортом або навіть просто користується звичайною міською водою. Всі ці фактори агресивно впливають на шкіру тіла та можуть погіршувати її зовнішній вигляд.

Більше того, чим старшою стає наша шкіра – тим ретельнішим має бути підбір засобів по догляду за тілом. Ніщо не видає так жіночий вік (особливо після 40 років), як суха та зневоднена шкіра рук, ніг та зони декольте – навіть при доглянутій та підтягнутій шкірі обличчя.

Ось кілька етапів для догляду за тілом:

Очищення шкіри тіла – це зовсім не щоденний душ із «будь-яким гелем», а важливий для шкіри ритуал. Очищення шкіри тіла має бути ретельним, але м’яким: видаляти забруднення, не порушуючи при цьому гідроліпідний баланс, не пересушуючи шкіру і зберігаючи її захисні функції.
Зволоження при догляді за тілом та обличчям – воно необхідне за будь-якого типу шкіри. Не тільки суха, а й нормальна, а також проблемна або схильна до жирності шкіра потребує підтримання достатнього рівня зволоженості. Це правило відноситься до догляду за шкірою жінок, чоловіків та дітей. Пам’ятайте, що шкіра, що відчуває недолік вологи, буде не просто виглядати сухою і «втомленою» – вона може втратити свої захисні властивості. Порушений гідроліпідний баланс призведе до того, що верхні шари шкіри стануть нестійкими до впливу агресивних факторів навколишнього середовища.

Захист та відновлення. На цьому етапі дуже важливо зберегти ліпідний баланс шкіри та захистити її від негативного впливу зовнішнього середовища. Особливо актуальним це стає взимку (холодний вітер, різкі перепади температури при переміщеннях між вулицею та приміщеннями) та влітку (тривале перебування на сонці, активне виділення поту).

Крім грамотного підбору засобів здоров’я та красу шкіри підтримують правильні побутові звички:

  • Пити достатньо чистої води.
  • Дотримуватися правильного харчування:
  • Намагатися обмежити вживання жирного, копченого, солоного та фаст-фуду.
  • Вживати продукти, багаті на поліненасичені жирні кислоти, вітаміни C і групи B, клітковиною.
  • Організувати собі умови для якісного сну не менше 6-8 годин на добу: приміщення, що зволожується, з доступом свіжого повітря і затемненням вранці.
  • Регулярно гуляти на свіжому повітрі, мати високий рівень фізичної активності і, звичайно, намагатися підтримувати гарний настрій та оптимістичний настрій!
0
Кошик порожнійВ МАГАЗИН