Влітку жирну шкіру потрібно очищати особливо ретельно. Оптимальний режим вмивання – 2 рази на день, вранці та ввечері. Якщо вмиватися частіше, це може прискорити вироблення ” себуму ” . З цієї причини слід відмовитися від спиртовмісних лосьйонів. При вмиванні водою вибирайте невисоку температуру, приблизно 15 – 18ОС. Таке вмивання для жирної шкіри сприяє звуженню доби.
Не варто користуватися звичайним туалетним милом. Найкраще придбати в нашому інтернет магазині різні моделі м’яких засобів для чищення – тонік або пінку і користуватися ними щодня.
Ніжний гель 3-в-1, що очищає, для всіх типів шкіри, швидко очищає, видаляє надлишок шкірного жиру, макіяж будь-якої стійкості, тонізує шкіру і одночасно зволожує, продовжуючи її молодість.
Входить до п’ятірки кращих засобів для чищення.
За допомогою тоніків повертається рівень рН шкіри. Застосовувати їх необхідно 2-3 рази на день після вмивання. Ця процедура надає свіжості протягом усього дня, а також зменшить виділення шкірного сала. Вибрати тонізуючі засоби різних брендів можна тут.
У літній період обов’язкове застосування зволожуючого крему вдень, оскільки він повинен захистити шкіру обличчя від трансепідермальної втрати вологи. Вночі крем можна не використовувати. Досить після вмивання протерти шкіру тоніком. Так як у нічний час доби клітини шкіри активно регенірують, то зайве косметичний засіб може збільшити навантаження на сальні залози, що призведе до розмноження аеробних та анаеробних бактерій, які провокують акне. Все-таки ранкове очищення шкіри є однією з найважливіших процедур догляду за жирною або комбінованою шкірою. Але якщо ви відчуваєте, що після активної засмаги вашій шкірі обличчя хочеться зволоження, то сміливо наносите на запалену шкіру крем для жирної шкіри
Зволожуючий тонізуючий лосьйон, регулює баланс шкіри обличчя, м’яко відлущує верхній шар, одночасно освітлюючи і вирівнюючи тон, має розкішний соковитий фруктовий аромат
ВАЖЛИВО: Вплив ультрафіолету у високих еритемних дозах (інтенсивна засмага шкіри) викликає різке зниження місцевого імунного захисту, внаслідок чого погіршується перебіг вугрової хвороби.
Тривале перебування на сонці без SPF-захисту провокує фотостаріння – передчасне старіння шкіри, дерматегеліоз, гелеодерматит, гіперкератоз, гіперпігментацію, оптичний дерматоз та еластоз (пластикова на вигляд шкіра після засмаги). Ультрафіолет негативно впливає на ядро клітин шкіри, тим самим пригнічуючи синтез колагену, а це може призвести до раннього в’янення шкіри.
Не варто нехтувати сонцезахисними засобами, а слід виробити звичку наносити крем перед кожним виходом на вулицю, навіть у похмуру погоду. І звичайно найкращі креми з SPF захистом ви можете підібрати тут.
Водо- та потостійкий засіб. Без консервантів. Обмежений вплив хімічних фільтрів. Більше 98% клітинної активності, що нерозривно біорозкладається: більше 50% біорозкладання в морській воді протягом 28 днів.
© Інтернет магазин професійної косметики VIRIDIANN 2024